Wynajem koparek gąsienicowych 20-23 tony na terenie Poznania

Firma Litz umożliwia wynajem koparek gąsienicowych w Poznaniu i jego okolicach. Jest to idealne rozwiązanie dla inwestorów spoza Wielkopolski

Potrzebujesz koparki? Zadzwoń!

Wynajem koparek gąsienicowych w Poznaniu

Koparka to fundament sprawnej pracy na budowie

Liczne prace budowlane prowadzone są w Polsce praktycznie codziennie, więc i zapotrzebowanie na maszyny budowlane nigdy nie maleje. Problem tkwi w dostępności tych maszyn. Dlatego tez naprzeciw zapotrzebowaniu klientów w Poznaniu i okolicach wychodzi firma Litz oferując wynajem koparek gąsienicowych.
Nasze koparki gąsienicowe sprawdzają się zarówno przy pracach ziemnych, czy też na budowie, a ich podwoziu gąsienicowemu nie straszny jest żaden teren, począwszy od gęstego błota po piasku kończąc.

koparka gasienicowa glowna

Gdzie sprawdzą się koparki gąsienicowe

Jak nazwa wskazuje, koparki kopią, lecz nie wszystkie koparki posiadają gąsienice. Dlatego też koparki gąsienicowe sprawdzają się we wszelakich warunkach, jakie panują na budowie. Ułatwia to planowanie i przeprowadzanie prac budowlanych na terenie inwestycji, co jest największą zaletą koparek gąsienicowych. Nie są im straszne żadne podłoża, aczkolwiek należy pamiętać, iż nie są one dozwolone do poruszania się po polskich drogach.

Wynajem kaparki gąsienicowej w rozsądnej cenie

Opcja wynajmu maszyny budowlanej, jaką jest koparka gąsienicowa jest opłacalna zarówno dla dużych, jak i małych firm. Dzięki wynajmowi odchodzą koszta związane z konserwacją maszyn, czy transportem, dlatego też te rozwiązanie jest skrojone dla inwestorów spoza terenu Wielkopolski.

Potrzebujesz koparkę gąsienicową? Napisz do nas!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta koparek gąsienicowych na wynajem, skorzystaj z naszego formularza kontaktowego, bądź skontaktuj się z naszym biurem.

Plac

Poznańska 91
62-040 Puszczykowo

Administratorem danych osobowych jest PHU LITZ. Dane wpisane w formularzu kontaktowy będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych