Wynajem ciągnika siodłowego MAN na terenie Wielkopolski

Firma LITZ oferuje wynajem ciągnika siodłowego w Poznaniu, by umożliwić zainteresowanym sprawny transport maszyn budowlanych.

Zainteresowany/a? Zadzwoń!

Wynajem ciągnika siodłowego w Poznaniu

Każdy budowa potrzebuje sprawnego ciągnika siodłowego

Wbrew pozorom, ciągnik siodłowy jest potrzebny na pracach budowlanych. Zapewnia on niezbędną moc do transportowania maszyn, które nie są w stanie poruszać się po drodze, tudzież nie mają na to pozwolenia, Dlatego też prawie nieodłącznym elementem ciągnika siodłowego na budowie jest laweta do transportu niskopodwoziowego.

Wynajem ciągnika siodłowego Poznań

Ciągnik siodłowy sprawdzonej firmy MAN

Na rynku jest sporo producentów ciągników siodłowy, lecz jest w nich jeden, który niektórym kierowcą podświadomie kojarzy się z ciężarówkami. Chodzi tutaj o firmę MAN. LITZ oferuje wynajem ciągników siodłowy właśnie tej firmy. Maszyna jest w pełni sprawna oraz sprawdza się w transporcie niskopodwoziowym.

Niezawodna pomoc przy transportowaniu maszyn

Wynajem ciągnika siodłowego umożliwia prowadzenie budowy w efektywny sposób, bez niepotrzebnych postojów spowodowanych oczekiwaniem na przyjazd własnych maszyn z bazy, która może znajdować się poza terenami Poznania, czy samej Wielkopolski. Firma LITZ oferuje wynajem ciągnika wraz z usługą transportu niskopodwoziowego, co jest praktycznie głównym zastosowaniem ciągnika siodłowego na budowie.

Potrzebujesz ciągnika siodłowego? Napisz do nas!

Jeśli Twój plac nie posiada własnego ciągnika siodłowego, a jest on niezbędny to skorzystaj z naszego formularza kontaktowego, bądź skontaktuj się z naszym biurem.

Plac

Poznańska 91
62-040 Puszczykowo

Administratorem danych osobowych jest PHU LITZ. Dane wpisane w formularzu kontaktowy będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych