Wynajem maszyn budowlanych na terenie Wielkopolski

Firma Litz ma w swojej ofercie szeroki wachlarz maszyn budowlanych, który tylko czeka na wynajem

Masz pytania? Zadzwoń!

Wynajem maszyn budowlanych w Poznaniu

Nasze maszyny budowlane to gwarancja satysfakcji z pracy

Właśnie Twoja firma dostała zlecenie na terenie Wielkopolski i potrzebujesz wynająć maszynę budowlaną taką, jak: koparki gąsienicowe, walec drogowy, albo koparko-ładowarkę? Z pomocą w rozwiązaniu tego problemu przybywa firma LITZ! W ofercie przedsiębiorstwa budowlanego LITZ można znaleźć tylko niezawodne maszyny budowlane, który sprostają nawet najbardziej wymagającym klientom.

koparka gasienicowa glowna

Czym się zajmujemy

Poznań to nasze miasto, dlatego też oferujemy wynajem maszyn zarówno naszym sąsiadom, jak i gościom spoza Wielkopolski. Nasza firma dostarcza na rynek Poznania i okolic szereg sprawdzonych oraz niezawodnych maszyn. Nasze koparki, wywrotki, koparko ładowarki, czy walec drogowy asfaltowy mogą stać się znaczącym udogodnieniem dla inwestorów spoza Wielkopolski, którzy prowadzą budowę na terenie Poznania i okolic.

Szybko i sprawnie

Celem firmy LITZ jest sprawić, by wynajem maszyn budowlanych w Poznaniu odbywał jak najsprawniej, gdyż czas w branży budowlanej jest na wagę złota. Dlatego jeśli potrzebujesz maszyny budowlanej, dla przykładu koparkę kołową, albo transport niskopodwoziowy, nie krępuj się! Zadzwoń do nas, bądź skorzystaj z formularza kontaktowego!

Potrzebujesz maszyny budowlanej? Napisz do nas!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta maszyn budowlanych na wynajem, skorzystaj z naszego formularza kontaktowego, bądź skontaktuj się z naszym biurem.

Plac

Poznańska 91
62-040 Puszczykowo

Administratorem danych osobowych jest PHU LITZ. Dane wpisane w formularzu kontaktowy będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych