Wynajem koparek z obsługą na terenie Poznania

Firma Litz umożliwia wynajem koparek wraz z obsługą. To świetna opcja dla inwestorów spoza Wielkopolski

Sprawdź!

Transport niskopodwoziowy maszyn w Poznaniu

Jedną z najważniejszych usług budowlanych w branży jest transport niskopodwoziowy. Firma LITZ umożliwia jego wynajem!

Sprawdź!

Usługi budowlane w Poznaniu

Nasza firma to nie tylko maszyny budowlane

Firma LITZ w swojej ofercie nie tylko posiada wynajem maszyn budowlanych, takich jak koparki gąsienicowe, czy koparko ładowarki, lecz również klienci mogą skorzystać z dwóch usług budowlanych. Jest to w szczególności polecane dla inwestorów spoza Wielkopolski, którzy nie mają na terenie Poznania i okolic swoich placów z maszynami budowlanymi.

Wynajem maszyn z obsługą

Wynajem koparki z profesjonalną obsługą

Pierwszą z usług budowlaną, jaką oferuje przedsiębiorstwo LITZ jest wynajem koparki z obsługą. Oferta obejmuje zarówno koparki gąsienicowe, jak i kołowe. To idealne rozwiązanie dla firm, które prowadzą budowy w Poznaniu, a chcą uniknąć kosztów związanych z osobnym wynajmem obsługi koparki. Oferta nie dotyczy wynajęcia samej obsługi koparki (tylko z wynajmem koparki od firmy LITZ).

Transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych

Nie każda maszyna budowlana może poruszać się po polskich drogach, dlatego też do tego zadania służy transport niskopodwoziowy. Ten transport jest praktycznie podstawą każdej budowy, umożliwiającą rozpoczęcie pracy. Jeśli posiadasz już maszyny budowlany, ale nie możesz ich przetransportować to ta usługa budowlana jest dla Ciebie!

Interesują Cię nasze usługi budowlane? Napisz do nas!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta usług budowlanych, skorzystaj z naszego formularza kontaktowego, bądź skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie

Plac

Poznańska 91
62-040 Puszczykowo

Administratorem danych osobowych jest PHU LITZ. Dane wpisane w formularzu kontaktowy będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych